Stara cięta cegła - płytki podłogowe

Stare cegły są tak wyjątkowe dzięki swojej unikalności. Metody ich wytwarzania stosowane przed wiekami nie były doskonałe, więc każda cegła jest inna, ma indywidualną strukturę, kolor, wagę, a nawet wymiar. To sprawia, że płytki ceglane cięte z odzyskanego materiału są tak pożądane. Dodatkowo płytki z cegły są wyjątkowo wytrzymałe i solidne, dzięki ówczesnym metodom wypalania i użytej do produkcji gliny.

Nasza cegła z której cięte są oferowane płytki, pochodzi z rozbiórki budynków XVII wiecznych. Wymiary 300/150/70. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów!

Nasz proces obróbki cegieł pozwala uzyskać płytki z cegły, które są solidne i efektownie wyglądają. Cięta cegła idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz w stylu retro, jednakże płytek ze starej cegły z powodzeniem używa się również przy projektowaniu nowoczesnych pomieszczeń. Nasze produkty to prawdziwe płytki ceglane, nie imitacja!

Płytki z cegły ciętej do domu

Płytki cięte z cegły rozbiórkowej idealnie nadają się do domu. Możesz z powodzeniem zastosować je jako płytki podłogowe lub płytki ścienne, tworząc niepowtarzalne i klimatyczne aranżacje. Mimo iż trendy w branży wnętrzarskiej zmieniają się bardzo szybko, moda na lica starej cegły na ścianę lub podłogę nie przemija, a wręcz użycie starych cegieł staje się coraz bardziej popularne. Może się wydawać, iż cegła daje efekt surowości i ciężkości. Nic bardziej mylnego! Połączenie cegły ciętej z gładkimi powierzchniami sprawia, że wnętrze staje się miłe i przytulne.

Cegła cięta płytki - gdzie wykorzystać

Cegła cięta doskonale sprawdza się w dużych pomieszczeniach, warto więc ująć ten materiał podczas projektowania pomieszczeń takich jak:

  • uchnia (jako zamiennik tradycyjnej terakoty na ścianę i podłogę)
  • salon (jako praktyczne i oryginalne wykończenie ścian i podłóg)
  • pokój dzienny (jako zamiennik kamienia dekoracyjnego)

Płytki z cegły ciętej w firmie

Cegła w biurze? Oczywiście! Używanie cegieł do aranżacji firmowych biur, czy lobby przedsiębiorstwa to popularny trend. Mimo popularności tego materiału, jego wykorzystanie w aranżowaniu wnętrz sprawia, że sprawiają one wrażenie prestiżowych. Użyj cegieł na ścianę lub podłogę w swojej firmie.

Cegła cięta lica jest bardzo popularna w barach i pubach. Nadaje ona takim lokalom niepowtarzalnego klimatu, w dodatku jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Spraw, by Twój biznes stał się wyjątkowy, użyj cegieł w jego aranżacji! Dodaj swoim wnętrzom ujmującego stylu.

Dlaczego Antyczny Dom?

  • oferujemy jedynie oryginalny materiał budowlany i wykończeniowy
  • realizujemy kompleksowe zlecenia
  • działamy na terenie całego kraju
  • ceny naszych materiałów są bardzo atrakcyjne
  • nasze oferty dotyczą unikalnych materiałów budowlanych pozyskanych z terenu Europy Środkowo-Wschodniej
  • współpracujemy z architektami
  • posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży