Stare deski obiciowe dębowe

    Parametry:

  • Długość: 2,0 m – 4,0 m mix ,
  • Szerokość : 16 - 30 cm mix ,
  • Grubość : 30 mm

  • Wiek drewna ok. 200 lat
  • Deski pokryte naturalną patyną powstałą w wyniku kontaktu z warunkami atmosferycznymi i naturalnego starzenia drewna.

    Drewno nie konserwowane chemicznie.

Dostępne stare deski obiciowe to wyjątkowy kolor i struktura, które przez dziesięciolecia tworzyła natura oraz upływ czasu. Możemy zaoferować ofertę desek, które niebanalnie ozdobią Państwa dom i ogród. Stara deska jest wyjątkowym materiałem, który z powodzeniem wykorzystuje się m.in. w aranżacji wnętrz. To nie tylko moda - stare drewno posiada "duszę", która przemawia za jego wyjątkowością i przewagą nad innymi materiałami z odzysku. Deski pokryte są naturalną patyną powstałą w wyniku kontaktu z warunkami atmosferycznymi i w wyniku naturalnego starzenia drewna. Każda deska jest jedyna w swoim rodzaju, dzięki czemu możemy tworzyć niepowtarzalne wystroje. Niewątpliwie najwięcej uroku temu rodzajowi drewna dodaje jego niedoskonałość (dziury po gwoździach, pęknięcia, szczeliny). Stara deska obiciowa po zamontowaniu nadaje wyjątkową atmosferę, sprawia, że wnętrze wydaje się cieplejsze, a w dodatku deski obiciowe z odzysku są niezwykle trendy.

Stara deska obiciowa może sprawdzić się nie tylko do wykańczania wnętrz, ale również doskonale nadaje się do obijania fasad różnego typu budynków, a nawet wykonywania mebli, czy drzwi. Zastosowanie desek jest bardzo szerokie, a aranżacja, do której użyta zostanie stara deska obiciowa wpasuje się zarówno w architekturę nowoczesną, jak i klasyczną. Dodatkowo stare deski obiciowe ponownie wykorzystane, to dbanie o środowisko naturalne.

Stare deski oferowane przez Antyczny Dom nie są konserwowane chemicznie, a drewno ma ok. 200 lat. Cena za zamówienie ustalana jest indywidualnie po wcześniejszym kontakcie. Jeśli interesuje Państwa materiał jakim jest stara deska, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.